אימון אישי – מגי בן יהודה

אימון לזוגיות

6 בSeptember 2011 by admin in אימון אישי with 0 Comments

אימון לזוגיותיש מי שנעזר בקאוצ’ינג כדי לקדם את מצב העסק שלו ולמנף את העסק להישגים טובים יותר, ויש מי שנעזר בקאוצ’ינג כדי לשפר את הזוגיות בין שני בני הזוג, או כדי להעצים את הזוגיות והתקשורת בין שני בני הזוג.

תהליך של אימון לזוגיות מאפשר לשני בני הזוג להכיר זה את זה טוב יותר, הוא גם מאפשר לשני בני הזוג ללמוד כל אחד על בן הזוג או בת הזוג, מהן הרגשות שלו, מהן המצוקות שלו, ומהן הקשיים שלו בזוגיות.

במהלך תהליך של אימון לזוגיות שני בני הזוג לומדים כיצד הם יכולים להגיע לזוגיות טובה יותר, כיצד הם יכולים לנהל בינהם דיאלוג מפרה שבמהלכו כל אחד יקשיב לשני וגם יאמר את אשר על לבו וכך בעצם יפתחו שני בני הזוג  זוגיות אופטימאלית שאיתה הם יוכלו להתמודד עם קונפליקטים או משברים שיהיו להם בעתיד.

למי מתאים אימון לזוגיות

  • אימון לזוגיות מתאים לזוגות הנמצאים במשבר ( בדרך לגירושין ) ואשר יש להם את האומץ והנכונות לקחת אחריות ולבצע את המהלכים הנדרשים כדי לצאת מהמשבר ולהמשיך הלאה בזוגיות טובה יותר.
  • אימון לזוגיות מתאים גם לזוגות שרוצים לשפר את הזוגיות בינהם וליצור בינהם ערוצי תקשורת טובים יותר שבעזרתם יוכלו לפתור בעיות וקשיים שעלולים להתפתח בעתיד.
  • אימון לזוגיות מתאים גם לזוגות שרוצים להביא את הזוגיות בינהם לשיאים חדשים.
  • אימון לזוגיות מתאים לזוגות  שרק החלו את דרכם הזוגית המשותפת ולא מעונינים לבצע טעויות ורוצים לקבל הנחיות מהמאמן האישי לזוגיות .
  • אימון לזוגיות מתאים גם לאדם בודד או לאישה בודדה  שמנסים  למצוא את בת זוגתו את בן זוגו.

תהליך האימון לזוגיות כמו כל תהליך אימון מתחיל בהגדרת המטרה של האימון, ולאחר מכן מגיע השלב שבו המאמן לזוגיות מכיר את שני בני הזוג ואת מיומנותיהם , מאפייניהם, חסמיהם , נקודות החולשה והחוזק שלהם ויחד עם שני בני הזוג מנסה המאמן להשיג את היעד והמטרה שהוגדרה בתחילת האימון. חשוב להדגיש שהמאמן מלווה את הזוג שמתמודד עם קשיים שונים בניסיון להשיג את המטרה שהוגדרה , ולאורך כל הדרך המאמן מעודד , נותן עצות והדרכות אך לא פותר את הבעיות, אלא על שני בני הזוג לפתור את הבעיות או להתמודד עם הקשיים  בעצמם.

Tagged → , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מאמרים אחרונים

הצטרפו אלי בפייסבוק